Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Jan.
Zítra přijímá gratulace Ivan,
pozítří má svátek Adriana.

Kondolence

Smuteční kondolence k úmrtí, zde najdete vzory a šablony na kondolence. Pokud nastane tragická událost, je potřeba velmi pečlivě volit slova, pro nikoho to není jednoduché, ale bohužel život si nevybírá a přináší i takto smutné události.

Kdo žije v srdcích svých milých, není mrtev, je jen vzdálen. Upřímnou soustrast.

Čas plyne jak tiché řeky proud, jen bolest v srdci trvá a nejde zapomenout.

Odešel člověk, na kterého jste se mohli spolehnout a jen čas může zocelit tak velkou ránu. I když tělo je mrtvé, obraz ve vašich duších zůstává. Přejeme Vám, abyste brzy překonali pro Vás tak velkou životní ztrátu.

Čas ubíhá a nevrací, co vzal. Jen láska, úcta a vzpomínky v srdcích zůstávají.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.