Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Oldřiška.
Zítra přijímá gratulace Lada,
pozítří má svátek Soběslav.

Vánoční přání

Vánoce jsou dny klidu a pohody. K tomu jistě patří i vzpomínání na všechny blízké a nejbližší. Pro ty, které neuvidíte osobně tu máme připravena Vánoční přání, texty je možné použít do sms třeba přímo od Ježíška. Popřejte všem šťastné a veselé Vánoce 2012 a zašlete jim Vánoční blahopřání - samozřejmě bude lépe když přání k Vánocům pošlete jako pohlednici než pouze jako sms. Zkuste také chvíli zapřemýšlet, projít nějaké Vánoční koledy, písničky nebo pf přáníčka a vymyslet originální a netradiční Vánoční přání 2012 ve formě básničky, kterou sami dáte do kupy. Pokud to jen trochu jde, tak na Vánoce je lepší, aby se rodina scházela osobně a veselá přání se předávala z ruky do ruky.

Přišel Ježíšek a dostal jsem smůlu. A že jí měl dost, tak dal mi jí fůru. Říkám jen, Ježíšku, co takhle aspoň trochu štěstí? Zalistoval v seznamu a pak mi dal ještě pěstí. Šťastné a Veselé!

Co to cinká, co to voní? Je to kouzlo Vánoc jako loni. Tichá chvíle k zastavení, závan štěstí, nad něž není.

Opět tu je prosinec, zase jako každý rok do našeho těla proniká Vánoční nálada, která všechny naše smysly ovládá. Za sebe Ti chci poslat alespoň pár řádků a popřát Ti příjemné prožití Vánočních svátků. Cukroví s polevou, šupinu pro štěstí a spoustu světýlek na tom vašem náměstí. Celou kupu dárků na Vánoce a ať se Ti daří v novém roce!

Hromadu dárků, co srdce pohladí, rodinu a přátele, kteří nikdy nezradí. Víc si nelze přát, snad jen hezký zbytek roku s třpytivou jiskrou v oku.

Vločky jsou naváté v závějích, Ježíšek se projíždí na saních a diví se velice, že mu mrzne zadnice. Lidé pojídají kaprů dosti, až z toho mají zapíchnuté v krku kosti. Vám se to však nestane a Vánoční pohoda nastane.

Venku mráz a sype se sněhová nadílka, pokoj náš provoní anýz a vanilka. Zpívejme vánoční koledy jako andělé, po roce Vánoce, tak ať jsou šťastné a veselé.

Přejeme radostné a veselé Vánoce plné zdraví, štěstí a pohody. Do nového roku hodně Božího požehnání.

Přeji spoustu netradičních dárků, hodně štěstí a radosti, ke štědrovečerní hostině pak kapra bez kostí.

Připravíme si pelíšek, už k nám míří Ježíšek. Vozí dárky podle chuti, na sobech i na peruti. Klid a radost na Vánoce, hodně štěstí v novém roce. Do nového roku 12 měsíců optimismu, 53 týdnů zdraví, 365 dnů štěstí a klidu a 8760 hodin lásky.

Na Štědrý den dárků dosti, k večeři kapra, co nemá žádné kosti. Krásné svátky vánoční a klidnou cestu z půlnoční přeje rodina.

Mnoho nádherných, praktických a milých dárků, co srdíčko Tvé pohladí,
fungující rodinu a přátele, kteří za žádných okolností Tě nezradí,
k nejhezčímu životu na světě jen krůček, ke spokojenosti malý skok,
já Ti přeji nádherně prožité Vánoce a šťastný nový rok!

Na vánoční stromeček, zavěsíme zvoneček. Dekorace hezky svítí, za oknem se blyští kvítí. V krbu oheň plápolá, větvičky krásně voní, je tu Silvestrovská nálada, zvonky nádherně zvoní.

Ježíšku, prosím zastav se, já mám pouze skromné přání. Přeji si, ať jsou k sobě všichni v celém roce takoví jako teďka na Vánoce. Lidi ať jsou milí, a ať se míň mračí. Děkuji Ti, tohle mi stačí.

Už tu máme zase po roce, ty tradiční Vánoce. Z práce volno, všude samé žrádlo, na břiše nám z toho přibyde sádlo.

Ať je co nejvíc dárečků u Tvého Vánočního stromečku. Ať zvony zvoní a srdce plesají, ať svíčky hoří a číše cinkají, ať veselý je Tvůj každý krok, Já Ti přeji šťastné Vánoce a netradiční nový rok.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.