Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Lubomír.
Zítra přijímá gratulace Pavel, Petr,
pozítří má svátek Šárka.

Přání k narozeninám

Tak, jako k narozeninám patří dárky, mnohdy třeba i dort a narozeninová oslava, stejně tak je v tento den slušností minimálně zaslat milé přáníčko aspoň na fb profil. Zdarma si vyberte text přání k narozeninám, ať je to již pro kamaráda, kamarádku, maminku nebo někoho jiného. Vybírat můžete vtipné a veselé texty přání k narozeninám nebo třeba krátké verše a básničky s motivem alkoholu, narozeninové párty a oslavy. Gratulace a přání pak zašlete třeba online přes sms, mailem nebo ho přepište na papírové blahopřání (dopis, pohlednice, fotka apod.) včetně Vašeho podpisu. K narozeninám zkrátka patří minimálně milé sms přání, které může být cennější než luxusní dárky. Tato kategorie se dále dělí na další skupiny, podívejte se na pravý sloupec s nabídkou, kde uvidíte texty, básničky, sms, vtipná a veselá přání k narozeninám. Začtěte se, přemýšlejte, inspirujte se a třeba tvořte i vlastní originální narozeninové přání.

Dnes budeme slavit hezky postaru,
půjdeme zapíjet narozky do baru.
Pak budeme nahlas bzučet,
když dostaneme v baru účet.

Copak to dnes máme za slavnostní a zvláštní den,
vlastně je normální, slavíš dnes narozeniny jen.
Přeji Ti, jméno, vše nejlepší ke kulatým narozeninám,
dobrou náladu a úsměv na tváři Ti v blahopřání posílám.

Kolik je kapek v hustém dešti, tolik já Ti přeji štěstí. Hodně zdraví a taky ať Tě život stále baví. Peněz plné kasičky a k tomu hodné dětičky.

Zdravíčko! A taky štěstíčko! Tohle já Ti přeji, jsi totiž moje srdíčko.

K narozeninám Ti přeji vše nejlepší, hodně štěstí a žádné bolesti. Každá maličkost ať Tě těší, vesel se, raduj se, směj a pouze nejlepší přátele kolem sebe měj. Také Ti samozřejmě přeji zdraví, to je vzácný poklad, jak všichni praví. Svého života si važ, pouze jeden máš.

Život Ti dnes připsal o rok víc,
a já tímto přáním chci Ti říct,
žij stále šťastně a měj pevné zdraví,
a dnešní den oslav tak jak se slaví!

Dnes na Tvém dortu hoří svíčky,
text přání zamotáme do kytičky.
Stále sportuj a neměj líné chvíle,
nebo si budeš povolovat knoflíky u košile.
Štěstí, zdraví a přátelské pousmání,
a to je dost, končím blahopřání.

Dobré jsou růže, trny jsou zlé,
zahradou ticha každý z nás jde.
Vyhýbej se ran, které se dlouho hojí,
stýkej se a bav se jen s lidmi, co za to stojí.

Při oslavě narozenin budeš skákat radostí,
já Ti přeji do života co nejméně starostí.
Stále cvič, skákej, běhej, utíkej,
ale dnes na oslavu narozenin pospíchej.

K narozeninám mám jen dvě zprávy. Ve svém věku čekej nějaké ty šedivé vlasy, nicméně krátkozrací kamarádi nenosí brýle, tak to vůbec nevadí. Všechno nejlepší, štěstí, zdraví, pohodu!

I když nejsme s Tebou, tak dnes pozvedáme plnou sklenici vínečka a přejeme Ti hodně štěstíčka.

Ty jeden dnešní oslavenče, my Ti přejeme zdraví,
ještě dlouho čile budeš pobíhat tak jako v mládí.
Sluníčko života Ti bude svítit čirým světlem,
srdce Tvé bude nádherně zahřáté roztomilým tepem.

Oslavuj, oslavuj, narozeniny slav. Oslava má vždy tři stádia - vzrušení před oslavou, radost během oslavy, kocovina po oslavě. Ty však slav tak, aby druhá fáze nikdy neskončila.

K dnešním nádherným jubilejním narozeninám krásným,
za naši rodinu přejeme ať je život naplněn štěstím.
Do další etapy mnoho úspěšně rozhodnutých kroků,
jen takhle si vysloužíš žití na mnoho dalších roků.

K narozeninám Ti gratuluji a přeji všechno nej, vždyť život může být hej. Dnes slunce pořád svítí, na této zemi je tak krásné žití.

Tuto noc jsem čekal, nešel ani spát. Po půlnoci hnedka spěchám k mobilu a tímto Ti chci přát. Ještě taky pěknou kytku chtěl bych Ti osobně dát.

Jaký dárek vybrat k narozeninám? Praktický, luxusní, pořádný a takový, co nejvíc oceníš. No ale jak zabalit hospodu? Vše nej!

Krásné narozeniny! Jsou jen dvě věci na světě, se kterými můžeš určitě počítat. Že budeš pořád starší a starší a že se najde někdo, kdo Ti to připomene! Všechno nejlepší k narozeninám..!!

12 měsíců bez neštěstí, 53 týdnů bez nemocí, 365 dnů pohody, 8760 hodin zdraví!

Hezké ráno, hezčí den, dnešek patří Tobě jen. Žij svůj život dokud máš čas a po ránu se brouzdej rosou, dřív než si Tě najde ta zubatá s kosou.

Složili jsme včera slib, že s Tebou dneska budeme celý den pít. Proto ihned vyskoč z postele, protože před domem na Tebe čekají přátelé!

Miláčku můj milovaný, chci Ti popřát krásnou dobrou noc a ať se Ti zdají krásné sny jen o nás dvou. Chtěl/a bych Tě mít vedle sebe a přitulit se.

Nej sms texty přání

Přání - Texty sms přání a mms blahopřání

Pohlednice a obrázky - Pohlednice a obrázky k narozeninám, k svátku

Tarify - Tarify na mobil - O2, T-mobile, Vodafone

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

Nový český výrobce sportovní výživy Survival