Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Lubomír.
Zítra přijímá gratulace Pavel, Petr,
pozítří má svátek Šárka.

Narození dítěte

Pokud se někomu narodí miminko, tak je to určitě jeden z největších důvodů k radosti, co vůbec v životě přichází. Nezáleží na tom, jestli je to chlapeček nebo holčička, určitě je vhodné zaslat gratulaci a blahopřání k narození dítěte. A malému miminku popřát také hodně zdraví do začátku života. Tato radostná událost si také zaslouží alespoň menší oslavu, pokud vše dobře dopadlo a miminko i maminka mají zdraví na rozdávání.

Přejměte naše blahopřání k narození Vašeho jistě krásného miminka. Přinese Vám mnoho štěstí a radostných chvil, bude zdravý a poroste jak z vody.

Chcete slyšet novinku? O tom našem miminku? Jmenuje se (jméno) a vykoukl právě teď, na tento pro něj nový svět.

Nejkrásnější ze všech krásných dárků, servíruje život přímo do kočárku. Gratulujeme Ti maminko, že máš nádherné miminko.

Tak už konečně vím, jak vypadá máma z venku. Jmenuji se (jméno), měřím x cm, vážím x kg a jsem zdravý/zdravá.

Kuk a jsem na tomto světě, zatím za mě píše maminka, já mám x kg, měřím x cm a jmenuji se (jméno). Brzy se seznámíme.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.