Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Albert.
Zítra přijímá gratulace Cecílie,
pozítří má svátek Klement.

Přání k svátku

Přání k svátku neboli k jmeninám můžeme každému darovat pouze jednou za rok. Datum svátku si ani nemusíme pamatovat, protože to, kdy a kdo má svátek si snadno můžeme dohledat v kalendáři. Jmeninám se většinou nepřisuzuje taková důležitost jako narozeninám, nicméně milé a třeba veselé gratulace nebo elektronické blahopřání k svátku jistě každého potěší. Zvolit můžete i osobnější formu, pokud se porozhlédnete v kategorii přání k svátku podle jmen. Pro radost druhých se vyplatí občas něco udělat a zaslat sms přání nebo zavolat dotyčnému v den svátku stojí minimální úsilí.

Kluše bílý zajíček, nese přitom kupu růžiček. Tomu, kdo dnes svátek slaví, posílá gratulace a přeje spoustu zdraví.

Všechno nej k Tvému svátku, hodně zdraví, štěstí a málo zmatků. Ať je léto nebo zima, zůstane Ti čistá hlava, pevná mysl a zdravý smysl! Hlavu vzhůru na oslavy, Tvé jméno dnes zapíjet budou davy.

Dnes je to den jediný, kdy zrovna Ty oslavuješ jmeniny. Přeji zdraví stůj co stůj, ať je kvalitní život Tvůj.

Dnes je den Tvých jmenin, proto přicházím s tímto pozdravením. Přeji bezstarostnost v dalším žití, žij život bez vln a krupobití.

K Tvému svátku přejeme Ti hodně zdraví, protože je vzácné, stejně hodně štěstí, protože je krásné. Potom také hodně lásky, té je skoro pořád málo.

Přijmi prosím toto skromné blahopřání mé, a štěstí zdraví láska nablízku Ti vždy zůstane. Posílám Ti gratulaci, k tomu pusu sladkou jako med, to Tě pak bude bavit tento svět.

Rodina Ti přeje štěstí a zdraví, se sklenkou v ruce se dnes slaví!

Ať radost a vtip v životě máš, ať jen dárky z lásky dostáváš. Jenom krásné dny ať Tvůj život zaplní, tohle mé přání se Ti jistě vyplní!

Já Ti přeji, aby vítr do cesty vál samé štěstí, pak budeš vždy dobře vybírat na rozcestí. Také aby Tě nikdo blízký neopustil, protože jsi vždy odpouštěl vše, co nikdy jiný neodpustil. Všichni dobře vědí, že lásku umíš dát, že srdečně umíš říct větu mám Tě rád.

Svátek je jen jednou v roce, dnes proto nechci vidět, že nemáš večer sklenku v ruce! Jinak přeji ať máš peněz jako želez a Tvé zdraví ať je nerez.

Je jedno, kdo všechno Ti dnes bude přát, důležité je mít aspoň jednoho, co může říci mám Tě rád.

Dnes máš jenom Ty svátek, proto večer jistě bude plný stůl štamprdlátek. Já Ti chci jen přát, ať se máš stále v životě čemu smát.

Nej sms texty přání

Přání - Texty sms přání a mms blahopřání

Pohlednice a obrázky - Pohlednice a obrázky k narozeninám, k svátku

Tarify - Tarify na mobil - O2, T-mobile, Vodafone

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.

„Pes, kterého uzdravíš, tě nikdy nekousne. To je hlavní rozdíl mezi zvířetem a člověkem.“ Mark Twain