Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Karolína.
Zítra přijímá gratulace Jindřich,
pozítří má svátek Luboš.

Křesťanská velikonoční přání

Velikonoce se slaví každý rok na jaře a jsou hlavními křesťanskými svátky. Křesťanská velikonoční přání a přáníčka pak vyjadřují Vaše přání šťastného prožití svátků všem Vašim blízkým, kamarádům, kamarádkám a především těm nejbližším lidem z rodiny. I my Vám přejeme štastné Velikonoce a bohatou pomlázku! Hody hody doprovody, večer budou vajíčkové hody.

Tak jak praví ta nejhezčí tradice, po roce tu máme veselé Velikonoce. Přejme si dny plné sluníčka a nejen bližnímu svému kupu zdravíčka.

Je tu po roce zase jaro a s ním i tyhle hlavní svátky. Krásně prožité svátky Velikonoční Vám všem, celé rodině, Tobě, manželovi i dětem.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.