Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Karolína.
Zítra přijímá gratulace Jindřich,
pozítří má svátek Luboš.

Novoroční SMS

Starý rok již pomalu končí, přichází Silvestr a oslavy příchodu nového roku. Při této příležitosti je dobré pamatovat na všechny své známé a popřát jim vše nejlepší a hodně štěstí a zdraví do nového roku. Své novoroční pf přání můžete třeba rozeslat pomocí sms pf novoročenky. Odesílat můžete jak na Silvestra, tak i prvního ledna na Nový rok.

Přeji vločkám sněhovým, ať štěstí nosí. Potom každá vločka na Tvé tváři starosti v Tvé hlavě kosí.

Kapánek hrdosti, hrníček radosti, celý kotel úspěchu, jezírko peněz, moře štěstí, oceán zdraví a celý vesmír lásky To do nového roku přeje rodina.

Šumivé víno, k tomu přátel bandu, na Silvestra užijme si srandu. Na Nový rok ať kocovina Tě netrápí, štěstí a zdraví ať celým rokem Tě provází.

Za dveřmi je nový rok, proto pijme skvělý mok. Výtečnou zábavu si přejme, přitom však na sebe pozor dejme. Radosti, té ať hodně máme, všem starostem na frak dáme.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.