Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Karolína.
Zítra přijímá gratulace Jindřich,
pozítří má svátek Luboš.

Přání k narozeninám sms

Narozeniny má každý spravedlivě pouze jednou v roce, tak je dobré nezapomenout svým nejbližším popřát k narozeninám při nejmenším formou sms. Lepší formou neosobního přání může být popřát po telefonu, ale pokud se rozhodneme pro sms, tak to zase má tu výhodu, že můžeme krátkou sms dobře vyladit a napsat tak třeba veršované sms přání k narozeninám, které dotyčného rozesměje a nebude si chtít Vaši sms smazat z telefonu, aby se k ní dalo později vracet. Zkrátka a dobře, můžete si své přání předem dobře promyslet a vyladit tak každé slovo. Je už jen na Vás, co preferujete.

12 měsíců bez neštěstí, 53 týdnů bez nemocí, 365 dnů pohody, 8760 hodin zdraví!

Oslavuj, oslavuj, narozeniny slav. Oslava má vždy tři stádia - vzrušení před oslavou, radost během oslavy, kocovina po oslavě. Ty však slav tak, aby druhá fáze nikdy neskončila.

Zdravíčko! A taky štěstíčko! Tohle já Ti přeji, jsi totiž moje srdíčko.

Kolik je kapek v hustém dešti, tolik já Ti přeji štěstí. Hodně zdraví a taky ať Tě život stále baví. Peněz plné kasičky a k tomu hodné dětičky.

Tuto noc jsem čekal, nešel ani spát. Po půlnoci hnedka spěchám k mobilu a tímto Ti chci přát. Ještě taky pěknou kytku chtěl bych Ti osobně dát.

I když nejsme s Tebou, tak dnes pozvedáme plnou sklenici vínečka a přejeme Ti hodně štěstíčka.

K narozeninám Ti gratuluji a přeji všechno nej, vždyť život může být hej. Dnes slunce pořád svítí, na této zemi je tak krásné žití.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.