Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Cecílie.
Zítra přijímá gratulace Klement,
pozítří má svátek Emílie.

Přání k 25. narozeninám

Věk 25 let je pěkně kulatý, ač se to na první pohled nezdá. Jedná se totiž o celé jedno čtvrt století, a to už je pořádná doba a důvod, proč oslavit pořádně narozeniny. Většinou dotyčný uspořádá oslavu, rozešle pozvánky na párty a pak už může začít zábava. Když se hodláte účastnit oslavy narozenin, tak s sebou doneste nějaký ten dárek a přáníčko, ideálně i s věkem oslavence.

Pětka na konci, dvojka na začátku, čtvrt století za námi, tři čtvrt století před námi. 25 je krásný věk, k narozeninám přeji hlavně pohodu do následujících let.

Dvacet pět neboli pětadvacet, to je Tvůj nový věk. Už je to tak, jsi tu celé jedno čtvrt století, pomalu čas na menší životní bilanci, co myslíš? K narozeninám přejeme, aby další roky byly stejně výborné jako ty minulé!

I do dalších let chceme Ti přát spokojenost, klid a pohodu, rodinnou i pracovní. Nějakých pětadvacet, co to je? Takhle Ti po pětadvaceti v životě budeme přát celkem čtyřikrát. Zatím jsi jen u té první mety, stále mladý/mladá, stále plný/plná energie.

Kniha života hlásí, že máš takové hezké kulatiny, vítej tedy pořádně mezi dospělými. Pořád Ti není moc, proto je co slavit, běž se tedy dneska na narozeniny pořádně bavit!

Nej sms texty přání

Přání - Texty sms přání a mms blahopřání

Pohlednice a obrázky - Pohlednice a obrázky k narozeninám, k svátku

Tarify - Tarify na mobil - O2, T-mobile, Vodafone

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.