Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Karolína.
Zítra přijímá gratulace Jindřich,
pozítří má svátek Luboš.

Přání k narozeninám pro děti

Přání k narozeninám pro děti. Pokud to převedeme na rodinné vztahy, tak zde najdete nejčastěji přání k narozeninám pro syna, pro dceru, pro vnučku nebo pro vnuka. Většinou si na hezké přání dávají záležet právě prarodiče, když mají radost ze svých vnoučat a chtějí jim na narozeniny vykouzlit nezapomenutelnou atmosféru a krásný zážitek. K tomu patří krásné dárky, ale také pocit, že se máte vzájemně rádi. Často také i rodiče chápou své dcery a syny jako děti, i když už jim je více let. Hezké narozeniny.

Ty můj synku roztomilý,
dnes jsou Tvoje narozeniny.
Ať máš pořád úsměv na tváři,
i ve dnech, kdy se nedaří.

Před x lety památný den byl,
jsi se nám tu totiž narodil.
Byl jsi naše radost i starost,
dávali jsme Ti všeho dost.

Na dortu už hoří celých x let, tak dlouho se už díváš na tento svět. Před sebou celý život máš, tak ať si všechno dobře uděláš.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.