Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Monika.
Zítra přijímá gratulace Emil,
pozítří má svátek Vladimír.

Přání k svátku sms

Jestliže dnes podle kalendáře některý Váš blízký slaví svátek, popřejte mu/jí alespoň na dálku přes sms přání k svátku. Vybrat můžete nějakou originální nebo vtipnou průpovídku, aby Vaše sms přání k svátku bylo snadno zapamatovatelné a něčím adresáta rozveselilo. Do sms také určitě dopište jméno oslavence.

Rodina Ti přeje štěstí a zdraví, se sklenkou v ruce se dnes slaví!

Je jedno, kdo všechno Ti dnes bude přát, důležité je mít aspoň jednoho, co může říci mám Tě rád.

Dnes je den Tvých jmenin, proto přicházím s tímto pozdravením. Přeji bezstarostnost v dalším žití, žij život bez vln a krupobití.

Kluše bílý zajíček, nese přitom kupu růžiček. Tomu, kdo dnes svátek slaví, posílá gratulace a přeje spoustu zdraví.

Dnes máš jenom Ty svátek, proto večer jistě bude plný stůl štamprdlátek. Já Ti chci jen přát, ať se máš stále v životě čemu smát.

Dnes je to den jediný, kdy zrovna Ty oslavuješ jmeniny. Přeji zdraví stůj co stůj, ať je kvalitní život Tvůj.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.