Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Jan.
Zítra přijímá gratulace Ivan,
pozítří má svátek Adriana.

Vánoční přání texty

CZ originální texty přání na Vánoce 2012 nejen pro rodinu. Texty se hodí se jak na Vánoční pohlednice, které můžete zaslat poštou, tak i pro odeslání online pomocí e-cards, mailu nebo delší sms zprávy. Šiřte Vánoční pohodu a nezapomeňte poslat na Štědrý den známým nějaký ten Vánoční text, ať mají radost nejen v době Adventu. Všem přejeme šťastně prožité Vánoční svátky a pohodu do nového roku!

Mnoho nádherných, praktických a milých dárků, co srdíčko Tvé pohladí,
fungující rodinu a přátele, kteří za žádných okolností Tě nezradí,
k nejhezčímu životu na světě jen krůček, ke spokojenosti malý skok,
já Ti přeji nádherně prožité Vánoce a šťastný nový rok!

Opět tu je prosinec, zase jako každý rok do našeho těla proniká Vánoční nálada, která všechny naše smysly ovládá. Za sebe Ti chci poslat alespoň pár řádků a popřát Ti příjemné prožití Vánočních svátků. Cukroví s polevou, šupinu pro štěstí a spoustu světýlek na tom vašem náměstí. Celou kupu dárků na Vánoce a ať se Ti daří v novém roce!

Na vánoční stromeček, zavěsíme zvoneček. Dekorace hezky svítí, za oknem se blyští kvítí. V krbu oheň plápolá, větvičky krásně voní, je tu Silvestrovská nálada, zvonky nádherně zvoní.

Vločky jsou naváté v závějích, Ježíšek se projíždí na saních a diví se velice, že mu mrzne zadnice. Lidé pojídají kaprů dosti, až z toho mají zapíchnuté v krku kosti. Vám se to však nestane a Vánoční pohoda nastane.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.