Přání k narozeninám, básničky k narozeninám, blahopřání k svátku, texty a sms, gratulace k svatbě

Dnes slaví svátek Monika.
Zítra přijímá gratulace Emil,
pozítří má svátek Vladimír.

Vtipná přání na Vánoce

Vánoce jsou časem klidu a Vánoční pohody, dekorace a k této atmosféře Adventu patří i nějaké ty vtipné texty. Radost svým blízkým uděláte, pokud zaslané přání bude něčím vyjímečné a originální. Odlišit se může třeba tím, že vyberete některé vtipné přání na Vánoce nebo své Vánoční blahopřání sami vymyslíte.

Ať je co nejvíc dárečků u Tvého Vánočního stromečku. Ať zvony zvoní a srdce plesají, ať svíčky hoří a číše cinkají, ať veselý je Tvůj každý krok, Já Ti přeji šťastné Vánoce a netradiční nový rok.

Už tu máme zase po roce, ty tradiční Vánoce. Z práce volno, všude samé žrádlo, na břiše nám z toho přibyde sádlo.

Nej sms texty přání

Přání - Texty přání, blahopřání a pohlednice

www.smstexty.cz zdarma nabízí texty přání, gratulace a originální vtipné sms - zejména pak oblíbené přání k narozeninám a přání k svátku. Text přáníčka se často využívá pro sms, ale i na online pohlednice. Ať už si vybíráte vtipná a originální přání nebo básničky k narozeninám, snad budete spokojeni a Vaše sms přání zde získají originální inspiraci. Texty přání je nejlepší libovolně upravovat a ladit na míru, jedině tak budete více osobní a Vaše blahopřání udělají větší radost. Používám této stránky souhlasíte s využíváním cookies pro reklamu.